Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

19.4.2017 10:00 - 19:00

Prezentace českého vzdělávání na Moscow International Education, Emigration and Property Expo 2017

České centrum představí 19. dubna možnosti vzdělávání v ČR na veletrhu Moscow International Education, Emigration and Property Expo, největším mezinárodním veletrhu a konferenci o vzdělávání, emigraci a nemovitostech. Jeden z hlavních principů veletrhu je prezentace všech zmíněných oborů (vzdělávání, emigrace, nemovitosti, podnikání v zahraničí) jako propojených témat. Díky tomuto spojení více oborů na jednom místě mají účastníci možnost získat klienty z blízkých oborů. Mezi účastníky veletrhu IEEPE budou především zástupci států a firem, které jsou pro Rusko nejatraktivnější.

IEEPE 2017 nově propojuje formáty veletrhu a konference. Účastní se ho zástupci více než 100 firem z 25 států, veletrh v Moskvě navštíví přes 700 návštěvníků. Mezi hosty budou jak B2B (zástupci průmyslových podniků) tak i B2C (soukromé osoby, potenciální klienti).

Veletrh proběhne formou workshopu, během nějž se účastníci setkají se zástupci firem a potenciálními klienty. Online systém sjednávání schůzek umožňuje naplánovat si schůzky dopředu a rozvrhnout si svoji pracovní dobu na veletrhu. Na konferenci v Moskvě vystoupí 30 nejlepších řečníků z 25 států.

Veletrh se koná 19. dubna v Moskvě v hotelu Four Seasons (ul. Ochotnyj Rjad, 2).
Je nutná předběžná registrace na stránkách https://ru.ieepexpo.com/ru.

 

 

 

Místo konání:

Moskva, ul. Ochotný rjad 2

Datum:

19.4.2017 10:00 - 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala