Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

20.2.2015

Modní přehlídka v Domě módy Vjačeslava Zajceva

Na módní přehlídce v Domě módy Vjačeslava Zajceva představí svou tvorbu významní čeští designéři. Součástí módní přehlídky budou ukázky módního designu mladých talentů pod vedením profesionálů z ČR (Beáta Rajská) a RF (Vjačeslav Zajcev). Vstup na módní přehlídku na pozvánky!

 

Omlouváme se, ale kapacita sálu je již vyčerpaná!

Po konzultaci s vyučujícími českých uměleckých vysokých škol vybrala Beata Rajská k účasti na módní přehlídce Terezu Otáhalíkovou studentku Ateliéru designu oděvu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Antoninu Zablotskou studentku Ateliéru módní tvorby Umělecko-průmyslové školy v Praze a Šárku Musilovou, studentku Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze.

Beata Rajská doveze do Moskvy přes 30 modelů, které by měly být reprezentativní ukázkou jejího designu. Výňatek z kolekce GENDER léto 2015 obsahuje 3 řady. 1. řada ALTERNACE je zhotovená z lýka speciálně tkaného pro Beatu Rajskou ve švýcarském St.Gallenu a jak sama Beata Rajská říká, žena, která chce být krásná, si poradí v každém případě a dokáže kouzlit i oděvem z netradičních materiálů. 2. řada FEMINITY je přenesením esence ženskosti do krajek a organzy. Poslední řada BHC je alternací na společenskou sezonu 2015. Charakteristickým znakem nejen této kolekce, ale všech kolecí Beaty Rajské je ženskost, čistý design a dokonalé zpracování. Proto je Beata Rajská populární jak v showbussinesu tak mezi ženami z byznysu i mezi dámami z politiky.

 

Záštitu nad akcí převzal velvyslanec České republiky v Ruské Federaci Vladimír Remek.

 

 

Partnery akce se stali Expobank, Preciosa, ČSA, Vinselekt Michlovský, Rodinný pivovar Bernard, či Becherovka Original.

 

Generální sponzor:

 

 

 

 

Organizátoři:

 

 

 

 

 

 

Sponzoři:

 

 

 

 

Místo konání:

Moskva, Prospekt mira, 21

Datum:

20.2.2015

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala