Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Univerzita pro budoucnost

V červnu 2014 zahájí iniciativa Univerzita pro budoucnost unikátní pilotní program umělecké a zážitkové cesty napříč střední Evropou.

Gate 2 Social Art je výjimečná umělecká a zážitková cesta napříč střední Evropou zahrnující workshopy, interaktivní výuku, performance, setkání s veřejností a práci na individuálních projektech. To vše bude součástí mimořádné studijní výpravy přes Českou republiku, Polsko a Slovensko.

Projekt Gate 2 Social Art odpovídá na potřeby studentů, kteří se nemohou plně rozvinout v současném vzdělávacím systému.

Gate 2 Social Art pomůže účastníkům rozvinout jejich osobnost and nalézt smysluplné životní poslání. Program propojuje účastníky s reálnými potřebami společnosti. Podporuje rozvoj talentů, sebeuvědomění a sociální dovednosti nezbytné pro dosáhnutí změny. Účastníci budou objevovat nové dimenze vzdělávání, jako je učení zážitkem, projektově zaměřené metody, umělecké metody, skupinová dynamika a kreativní exprese. Během této nezapomenutelné studijní cesty zažijí šest týdnů plných umění, kreativních setkání a sociálně orientovaných aktivit.

Cesta vede přes tři nejkrásnější města ve střední Evropě:

22. června – 5. července, Český Krumlov, Česká republika

6. července – 19. července, Lublin, Polsko

20. července – 3. srpna, Banská Štiavnica, Slovensko

 

Doplňující informace:

Projekt Gate 2 Social Art je založen na vysoce inovativním přístupu ke vzdělávání, který byl vytvořen mezinárodním týmem expertů sdružených kolem iniciativy Univerzita pro budoucnost (www.u4future.net).

Projekt Gate 2 Social Art je součástí série cestovatelských studijních programů nazvaných NaviGate. NaviGate nabízí dvě další cesty jižní a západní Evropou:

Gate 2 Visionary Ventures, jižní Evropa, 14. září – 26. října 2014

Gate 2 Transformative Leadership, západní Evropa, jaro 2015

Děkujeme za Váš čas a snahu při šíření informací o nabídce našeho programu, který se snaží dosáhnout pozitivního individuálního a sociálního rozvoje.

Prosím obraťte se na mě, ráda Vám poskytnu další informace. Můžete také navštívit naše webové stránky (www.navigate-tours.com).

 

Kontaktní osoba:

Lucie Vaverová

Koordinátorka programu NaviGate

Email: navigate@u4future.net

Tel.: +420 728 421 383

Web: www.navigate-tours.com