Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Večer moderní české poezie Bronislavy Volkové

7. a 9. února se v Moskvě bude konat večer moderní české poezie. Básnířka, esejistka, překladatelka kolážistka a sémiotička, profesorka Univerzity v Blumingtonu (Indiana, USA) Bronislava Volková...

VIP vstupenky na koncert Pražského filharmonického sboru

15. února Pražský filharmonický sbor vystoupí v Moskvě společně s Velkým symfonickým orchestrem P. I. Čajkovského pod vedením světoznámého dirigenta Vladimira Fedosejeva.

Nové vydání knihy Karla Čapka Dášeňka čili Život štěněte.

Právě se dostává do ruských knihkupectví nové vydání známého díla českého spisovatele Karla Čapka Dášeňka čili Život štěněte.

Premiéra divadelního představení „Švejk. Návrat“

26., 27., 28. 1. 2018 se na historickém jevišti Alexandrinského divadla uskuteční premiéra divadelního představení „Švejk. Návrat“ v režii Valerie Fokina.

Na titul Mistr 2017 byla nominována Ksenie Timenčik

Ve Státní knihovně zahraniční literatury v Moskvě proběhlo dne 25. prosince 2017 slavnostní vyhlášení nominací na cenu Mistr 2017 za nejlepší překlady do ruského jazyka.

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!!!

Tým Českého centra Moskva Vám přeje krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok!!! Děkujeme za Váš zájem o naše akce a těšíme se na Vás opět na našich akcích v roce 2018, na kdy pro Vás bude...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Naši partneři

 

Partneři Českého centra v Moskvě: