Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Ocenění NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELER AWARDS pro Českou republiku

Na základě hlasování více než 260 000 respondentů v Ruské federaci byly dne 17. listopadu 2016 uděleny prestižní ceny NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELER AWARDS. Česká republika byla v tvrdé konkurenci desítek destinací nominována v kategoriích poznávací cestovní ruch a lázeňský cestovní ruch. V obou těchto kategoriích významně uspěla a získala v každé z nich 2. místo. V oblasti poznávacího cestovního ruchu za Itálií a v oblasti lázeňského cestovního ruchu za Izraelem.

Jedná se o ocenění výsledku intenzivní a soustavné práce Zahraničního zastoupení CzechTourismu v Moskvě. Aktivace zájmu ruské klientely je významným příslibem zejména pro regiony České republiky a její lázeňská místa a právě proto Zahraniční zastoupení CzechTourismu v Moskvě věnovalo úspěchu v prezentaci v těchto oblastech mimořádnou pozornost.

Slavnostní předání ocenění proběhlo za mimořádného zájmu ruských i zahraničních médií v historickém prostředí známého divadla Na Volchonce přímo naproti chrámu Krista Spasitele v Moskvě a převzal je ředitel Zahraničního zastoupení CzechTourismu v Moskvě Ing. Robert Novotný.